Home Bota E mashtroi me ëmbëlsira dhe e çoi në një ndërtesë të braktisur...

E mashtroi me ëmbëlsira dhe e çoi në një ndërtesë të braktisur – detajet dhe pamjet se si pedofili përdhunoi dhe vrau 12-vjeçarin në Ukrainë

Një djalë 12-vjeçar u dhunua dhe u mbyt nga një pedofil pasi iu ofruan ëmbëlsirat dhe ishte joshur në një ndërtesë të braktisur në Ukrainë.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, Rodion Volkov, raportohej se po kthehej në shtëpi nga stërvitja e futbollit, kur një burrë iu afrua dhe filloi një bisedë në qytetin e Dnipro, në pjesën qendrore të vendit.

Duke fituar besimin e djalit, i panjohuri e çoi atë në një dyqan ushqimesh aty pranë dhe i bleu atij një paketë ëmbëlsirash, thuhet në raporte.

Kanë qenë imazhet e kapura nga kamerat e sigurisë që tregojnë djalin që qëndron pranë burrit, 59 vjeç, në një dyqan.

Një fotografi tjetër tregon më pas duke ecur bashkë.

Pasi dolën nga dyqani, burri dyshohet se e ftoi Rodionin për një turne në një ndërtesë të braktisur në një park lokal.

Kur hynë në ndërtesë, burri e dhunoi djalin, më pas e vrau dhe pati marrëdhënie seksuale me trupin, thanë hetuesit.

Të afërmit e Rodionit njoftuan se ai ishte zhdukur në polici pasi ai nuk u kthye në shtëpi dhe ndaloi t’u përgjigjet telefonatave.

Oficerët gjurmuan me shpejtësi celularin e djalit dhe filluan të kërkojnë rreth territorit të parkut.

Zëdhënësja e policisë Ludmyla Kopylenko tha për mediat lokale: “Kur oficerët hynë në ndërtesën e braktisur, panë një burrë të shtrirë në dyshek të mbuluar me një grumbull rrobash”.

“Burri, fytyra e të cilit u lye me gjak, nxitoi të ngrihej në këmbë, duke tërhequr pantallonat e tij dhe duke u sjellur me nervozizëm”.

“Oficerët hoqën rrobat dhe gjetën trupin e zhveshur të djalit”.

Burri, i cili nuk është emëruar, doli të jetë një i pastrehë vendas, i cili kishte jetuar në ndërtesë, sipas policisë.

Ai u arrestua dhe rrëfeu plotësisht duke thënë se he ai dhunoi djalin para se ta godiste dhe të kryente marrëdhënie seksuale me trupin, raportojnë media lokale.

Rodion ishte një futbollist i ri premtues nga një shkollë lokale futbolli. Ai jetonte me nënën dhe gjyshërit. /Telegrafi/

VIDEO bonus:
Loading...