Home Kronika Humb jetën këngëtari shqiptar (FOTO+VIDEO)

Humb jetën këngëtari shqiptar (FOTO+VIDEO)

Një aksident tra*gjik është shënuar gjatë natës mes të enjtes dhe të premtes në Durrës.

Rreth orës 00:20, në aksin rrugor Plepa-Shkozet, mjeti tip “Renault”, ka humbur kontrollin dhe është përp*lasur me trafikndarësen.

Për pasojë ka humbur jetën drejtuesi mjetit Erjon Beli, 30 vjeç, banues në Kavajë.

Dyshohet se i riu ka qenë duke folur me kamera në celular, në kohën që ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me bordurën.

Beli njihej edhe si këngëtar, i cili këndonte në lokale live.

Aktualisht grupi hetimor po vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

VIDEO bonus:
Loading...