Home Bota Zbulohet truproja që i mori gruan Sheikut arab (FOTO)

Zbulohet truproja që i mori gruan Sheikut arab (FOTO)

Truproja me prejardhje britanike, i cili kishte për detyrë të mbronte princeshën e Dubait, Haya, quhet Russell Flowers.

Ai ka qenë ushtar britanik dhe rastësisht e gjeti veten në një debat të ashpër të Sheikut dhe udhëheqësit të Dubait, Maktourn me gruan e tij, Princeshën Haya, e cila u arr*atis nga Emiratet e Bashkuara Arabe për në Londër.

Sheiku 69 vjeçar, ka shprehur shqetësimin e tij se gruaja e tij, Princesha Haya ka pasur një lidhje sek*rete me ish-ushtarin dhe truprojën e saj Russell Flowers.

Sheiku, i cili është njëri ndër njerëzit më të pasur në botë, aku*zoi gruan e tij për “kontakt të papër*shtatshëm” me truprojën. E këto aku*za erdhën kur gruaja e tij u arr*atis nga vendi e po fshihet në një rezidencë 85 milionë paund, pranë Pallatit Mbretëror. Princesha Haya, 45 vjeçe, është gruaja e gjashtë e sheikut dhe më e reja nga të gjitha gratë e tij.
Bonus video:
Loading...