Home Ballkani VIDEO: Moderatoja i përvishet punëve në fshat dhe mjel dhinë

VIDEO: Moderatoja i përvishet punëve në fshat dhe mjel dhinë

Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka shkuar në fshat dhe ka vendosur që të mjelë një dhi.

Ajo ka postuar videon e saj teksa kryen veprimin e mjeljes së dhisë.

“Nuk ka kënaqësi më të madhe se të mjelësh një dhi,”- shkruan Rudina Dembacaj në videon e postuar në rrjete sociale. (TemA)

VIDEO bonus:
Loading...