Home Lajmet kryesore Breshka gjigante me një krah shfaqet në bregdetin e Spillesë (VIDEO)

Breshka gjigante me një krah shfaqet në bregdetin e Spillesë (VIDEO)

Një breshkë gjigante ka dalë pasditen e sotme në bregun e Spilles. Pushuesit fillimisht janë afruar për të pozuar me të dhe më pas e kanë ndihmuar të kthehet sërish në ujë.

Breshkës i mungonte një krah por kjo e nuk ka penguar të nisë sërish të notojë në ujërat e detit Adriatik.

Kjo nuk është hera e parë që një breshkë e këtyre përmasave shfaqen në bregdetin tonë.

Bonus video:
Loading...