Home Kronika Engjëjt i ruan Zoti/Tentoi të vetëv*arej me të birin pasi vr*au të...

Engjëjt i ruan Zoti/Tentoi të vetëv*arej me të birin pasi vr*au të shoqen me sëpatë, 2-vjeçari arrin të… (FOTO)

Një djalë 2-vjeçar është gjetur pranë trupave të vd*ekur të prindërve të tij në Ukrainë. Ai u gjet dy ditë pasi babai i tiji vr*au nënën me sëpatë.

Mekaniku 33-vjeçar sul*moi familjen në banesën e tyre në qytetin Zaporizhia.

Burri xhe*loz ‘u tër*bua’ gjatë një grindjeje me gruan e tij Olena Demyanchuk , 26 vjeçe, pasi dyshonte se ajo e tradh*tonte. Ai kapi sëpatën dhe e vr*au para djalit 2-vjeçar, njofton policia.

Demyanchuk lidhi dy litarë në tavan për të va*rur veten dhe djalin njëkohësisht.

Më pasi 33-vjeçari hipi në një karrige së bashku me vogëlushin në krahë. Ai vendosi lakun në fytin e tij dhe të djalit dhe më pas shtyu karrigen me këmbë.

Për fat të mirë, laku i 2-vjeçarit ishte i madh dhe koka e tij arriti të dilte nga litari, duke shpëtuar nga vd*ekja. Ndërsa babai i tij u mbyt. Dy ditët në vazhdim fëmija i kaloi në banesë me prindërit e tij të vd*ekur.

 

Djali u dërgua në spital në gjendje sho*ku. Ai po merr të gjitha kujdeset e nevojshme mjekësore.

Bonus video:
Loading...