Home Kronika Belgjikë/ 40-vjeçari shqiptar gjendet në kanal

Belgjikë/ 40-vjeçari shqiptar gjendet në kanal

Është gjetur i pajetë në kanal trupi i një 40-vjeçari shqiptar në Vinderhoute, Lievegem të Belgjikës. Lajmin e raportuan dje mediat lokale, duke iu referuar burimeve zyrtare të Pro*kurorisë. Sipas medias belge “Het Laatste Nieuws”, trupi i shqiptarit u zbulua nga një kalimtar rreth orës 8:30 të mëngjesit. Ishte ai që dha alarmin duke njoftuar autoritetet.

Departamenti i zjarrfikësve nxori kuf*omën nga uji dhe lajmëroi policinë e pro*kurorinë. Hetimet treguan se kemi të bëjmë me vr*asje. “Ka shenja se ndaj vik*timës është ushtruar dh*unë”, citohet zyra e pro*kurorisë nga media blege.

Bonus video:
Loading...