Home Lifestyle Shpërthen në lot pasi i mbyllin Instgramin me mijëra ndjekës (VIDEO)

Shpërthen në lot pasi i mbyllin Instgramin me mijëra ndjekës (VIDEO)

Së fundmi në rrjetet sociale ka qarkulluar një video e një “ylli të mediave sociale”, e cila shihet duke qarë, kjo për arsyen se llogaria e saj në Instagram i ishte bllokuar.

Jessy Taylor, 21 vjeçe nga Florida, sipas mediave të huaja, mburrej me më shumë se 113.000 ndjekës.

Kurse, me bllokimin e Instagramit tani ajo ndjehet ‘e pavlerë’.

Me anë të kësaj video, ajo duke qarë ka shpjeguar se ishte tmerruar kur e kuptoi se llogaria e saj ishte bllokuar.

Ajo në video dëgjohet duket thënë ka nevojë për llogarinë e saj në Instagram dhe nuk mund të kthehet për të punuar në punën e saj.

Taylor thjesht shprehet se nuk mund të jetoj pa Instagram.

Sipas mediave të huaja, besohet se Instagrami fshiu llogarinë e saj pasi u raportua disa herë.

Bonus video:
Loading...