Home Gossip Gashi, bashkëpunim me Cardi B (Video)

Gashi, bashkëpunim me Cardi B (Video)

Këngët e tij sapo publikohen kthehen gjithmonë në hite, e sidomos “Creep on me”. Tashmë e keni kuptur se po flasim për reperin shqiptar Gashi.

Një postim i tij disa orë me parë në Instagram na ka emocionuar të gjithëve e sidomos fansat e tij. Ai ka publikuar një foto me artistët e famshëm botëror siç janë reperja Cardi B dhe Dj Snake. Më shumë se fotoja ajo çfarë bie në sy është shkrimi që ai i ka bashkangjitur i cili na ka bërë të mendojmë se së shpejti do të ketë një bashkëpunim të tyre.

Bonus video:
Loading...