Home Entertainment Dessa Nunes, një tifoze ‘hot’ nga Brazili për Napolin (Foto)

Dessa Nunes, një tifoze ‘hot’ nga Brazili për Napolin (Foto)

Një mbështetje e fuqishme për Napolin vjen nga Brazili, pikërisht nga bukuroshja Dessa Nunes.

Modelja braziliane njihet si mbështetëse e zjarrtë e skuadrës napolitane dhe për ta vërtetuar këtë ajo poston foto apo video të ndryshme me fanellën e ekipit ku luan Elseid Hysaj.

https://www.instagram.com/p/BpAifGjBdki/

https://www.instagram.com/p/BpFNaVAhH6p/

https://www.instagram.com/p/BmUEpJrlIuj/

https://www.instagram.com/p/Bn6lhNjlx4O/

https://www.instagram.com/p/BoSb_4jhUDo/

https://www.instagram.com/p/BoZcIdVBKkf/