Home Ballkani Aksident i rëndë në rrugën Zhelinë-Grupçin, ka edhe të lënduar (FOTO)

Aksident i rëndë në rrugën Zhelinë-Grupçin, ka edhe të lënduar (FOTO)

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë në rrugën Zhelinë – Grupçin , nga ky aksident ka edhe të lënduar dhe janë dërguar në spitalin klinik në Tetovë, njofton kryeshefi i zjarrfiksave Uka Aliti.

Ende nuk dihen shkaqet që çuan deri tek ky aksident, por ekipet e policisë janë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rastit.

Për informata rreth këtijë aksidenti do të jeni të informuar nga Televizioni Koha.

Bonus video:
Loading...