Ballina Gossip “Di vetëm të hapësh këmbët”, ofendime mes Kejvina Kthellës dhe fansit: Mami...

“Di vetëm të hapësh këmbët”, ofendime mes Kejvina Kthellës dhe fansit: Mami jot…

Ditën e djeshme, velina e njohur e “Xing me Ermalin, Kejvina Kthella ishte e ftuar në emisionin e pasdites në “Top Channel” ku foli për veten e saj.

Kejvina e cila është shumë e ndjekur në profilin e “Instagram”-it, ndau me ndjekësit e saj foto gjatë emisionit, ku u shfaq seksi e veshur me një këmishë të hapur që i tregonte gjoksin.

Si gjithë fotografitë e tjera të velinës, edhe ajo mori mijëra pëlqime dhe qindra komente. Njëri prej ndjekësve i ka lënë Kejvinës një koment jo fort të këndshëm në foton e publikuar.

“S’e kuptoj pse të ftojnë ty nëpër studio, kur ndërkohë të s’di gjë tjetër përveçse të hapësh këmbët”, i ka shkruar fansi.

“Ashtu ee? Ndërsa unë mendoj që mami jot ka bërë shumë gabim që ka hapur këmbët e ka shtuar një injorant mashkull më shumë në këtë botë”, i përgjigjet ajo fansit, koment i cili ka shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit e saj.