Ballina Showbiz Adelina Tahiri në darkë me Sasho Mijalkov (FOTO)

Adelina Tahiri në darkë me Sasho Mijalkov (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri pas kurorzimit dhe lindjen së djalit me afaristin dhe avokatin maqedonas, Serjozha Markov, i cili është vëlla i bashkëshortes së zëdhënësit të VMNRO-DPMNE-së, Ivo Kotevski shihet në darkë edhe me Sasho Mijalkov.

Në llogarin e saj në Instagram ajo ka postuar një fotografi duke festuar ditëlindjen e Sashos sëbashku me burrin e saj.

 

View this post on Instagram

 

All the best ! 🎉🎉🎉🎉 HBD

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on