Ballina Planet Politikani i lartë rus habitet nga bukuria e Melanias, zihet duke ia...

Politikani i lartë rus habitet nga bukuria e Melanias, zihet duke ia ngulur sytë këmbëve të saj

Një politikan i lartë rus dhe krah i djathtë i Putin’it është zënë duke ia ngulur sytë këmbëve të gruas së Trump’it

Fotografia, që është qarkulluar shumë nga media ruse, tregon Ministrin e Jashtëm rus, Sergei Lavrov, duke shikuar me admirim këmbët e gruas së Trump, Melania Trump, transmeton gazetametro.net

Melania ishte modele e njohur para se të bëhej Zonja e Parë dhe një herë pozoi nudo.

Putin dhe Trump mbajtën Samiti në Helsinki ku biseduan për çështje të ndryshme.

I pyetur nga raportuesit në Helsinki si kishin shkuar bisedimet, Lavrov tha se “për mrekulli, më mirë se super”. /gazetametro.net