Ballina Chronicle Bën seks me shqiptaren, por më pas i kërkon lekët: Nuk më...

Bën seks me shqiptaren, por më pas i kërkon lekët: Nuk më pëlqeu

Një italian ka përfunduar pas hekurave, pasi kërcënoi me thikë një punonjëse seksi shqiptare, nga e cila duket se kishte mbetur i pakënaqur.

Ishte pikërisht 31-vjeçarja shqiptare, e cila kishte njoftuar autoritetet policore në Poggioreale të Siçilisë.

Sipas mediave atje, 35-vjeçari ishte shprehur i pakënaqur e për këtë arsye kishte kërkuar paratë e dhëna si parapagesë mbrapsht.

Kur shqiptarja kishte refuzuar, atëherë ai kishte nxjerrë një thikë dhe e kishte kërcënuar.

Fatmirësisht ky incident u mbyll me kaq, ndërsa italiani përfundoi në pranga.