Ballina Showbiz Erjona Sylejmani bënë “selfie” e fokusin e vë te gjoksi (FOTO)

Erjona Sylejmani bënë “selfie” e fokusin e vë te gjoksi (FOTO)

Erjona Sylejmani është bërë shumë e njohur sidomos në kohën kur u martua me futbollistin shqiptar, Blerim Xhemaili.

Tashmë ajo është në qendër të vëmendjes dhe komentohet shumë nga mediat.

❤️🍀 #live#love#life#wordup2018

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet teksa po bënte selfie.

Në këto imazhe ajo shihet shumë provokuese dhe seksi, kurse fokusin kryesor e kishte vënë te gjoksi.

last day of sea then we start for the world cup2018!!!💖🍀

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

🧜🏻‍♀️

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

Ndryshe, ajo dhe Blerimi tashmë janë të ndarë kurse nga martesa e tyre disa vjeçare kanë një djalë.

🦋❤️

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

❤️

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

🌸🌸🌸🖤

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

🖤📸🌸

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on