Ballina Kronika Drogë në kutinë e cigareve, arrestohet tetovari

Drogë në kutinë e cigareve, arrestohet tetovari

SHPËRNDAJE

Policia ka gjetur heroinë te 39-vjeçari J.Q. nga Tetova, i cili u arrestua dje rreth orës 16 e 30 minuta në rrugën “Ivo Lola Ribar” në Tetovë. Sipas policisë, gjatë kontrollit iu gjetën shtatë pako nejlloni me heroinë, transmeton Tetova News.

Pakot iu konfiskuan dhe u dhanë për ekspertizë, kurse ai u ndalua në stacionin policor. Pas zbardhjes së plotë të rastit, kundër J.Q. do të merret vendimi adekuat./TetovaNews

Loading...