Ballina Kronika Shikoni se si policia shkatërron një Ferrari 458 Spider që kushton 200,000...

Shikoni se si policia shkatërron një Ferrari 458 Spider që kushton 200,000 USD (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Këto pamje tregojnë momenti kur vinçi shkatërron një makinë Ferrari 458 Spider e cila kushton 200,000 dollarë. Kjo super makinë u konfiskua nga policia e Midlandit në prill të  2017 dhe më pas e shkatërroi atë pasi kishte menduar se ishte e vjedhur.

Kjo makinë i përkiste milionerit Zahid Khan. Policia sekuestroi Ferrarin pasi ai e kishte parkuar gabim para një gjykate. Pamjet se si Ferrari 458 Spider shkatërrohet nga vinçi janë publikuar vetëm tani. /ma.me

Loading...