Ballina Lifestyle Erotikë Rrëfehet 46 vjeçari: Gruaja më tha të gjej të dashur pasi nuk...

Rrëfehet 46 vjeçari: Gruaja më tha të gjej të dashur pasi nuk donte seks, por ajo që më ndodhi më pas…

Një burrë 46 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se gruaja e tij nuk do që të bëjë seks dhe i ka thënë të gjejë një të dashur.

Burri tregon se e ka bërë këtë, ka gjetur një grua 10 vite më të re se ai, por kur e ka gjetur, tashmë gruaja është mërzitur.

Ai thotë se dëshiron të jetë me dashnoren që ka dhe seksi me të është për mrekulli, por nuk mund ta braktisë gruan pas aq shumë vitesh martesë.

Ai nuk e di çka të bëjë.

Më poshtë lexojeni rrëfimin e tij të plotë:

Unë e kam atë që për mua është shumë eksituese, seks me të dashurën time të re, por për të me siguri nuk është diçka e madhe.

Gruaja ime nuk është aspak e interesuar për seks dhe madje më ka thënë që ta gjej një të dashur, por tani është shumë e hidhëruar me mua që e kam gjetur një.

Jam në një situatë tejet të komplikuar por nuk e di si ta zgjidhë të gjithë këtë. Unë jam shumë i ri që të ndaloj së bëri seks.

Unë jam 46 vjet dhe gruaja ime është 43 vjet. Ne jemi të martuar prej 23 vitesh dhe kemi rritur fëmijë bashkë.

Disa vite më parë ajo humbi gjithë interesin për jetën seksuale. Unë isha i frustruar për këtë dhe u grindëm, e si përfundim ajo më tha: Shko gjeje një të dashur atëherë.

Disa muaj më vonë, një grua më vizitoi në firmën tonë, pasi po bënim disa rinovime. Unë e ftova atë për një kafe me arsyetimin për të diskutuar detajet për gjithë planin e rinovimit por ne po flirtonim gjatë gjithë kohës.

Më vonë gjatë javës ne u takuam dhe unë rezervova një dhomë hoteli. Seksi ishte për mrekulli, i shpejtë pas krizës. Ajo është 10 vite më e re se unë por me më shumë eksperiencë seksualisht

Ajo ishte e martuar por kishte dy të dashur. Njëri prej tyre ishte shumë dominant si në skllavëri.

Ajo thoshte se seki me të ishte më i miri në jetën e saj.

Martesa e saj pothuajse kishte përfunduar kur ne u njohëm dhe ajo më ka thënë se është ndarë nga dy të dashurit e saj pasi më ka njohur mua, por unë kam gjetur mesazhe në telefonin e saj për të cilët më ka bërë të dyshoj.

Mendoj me vete se a e kënaq unë atë seksualisht. Ajo thotë se nuk ka ndjenja për ata dy meshkuj dhe se është vetëm seks i pastër, por unë e kam shumë të vështirë të besoj këtë.

Unë bëj seks pothuajse në skllavëri, por ajo thotë se seksi me mua është më i miri për shkak të ndjenjave që ka për mua.

Ajo thotë se nuk ka besuar asnjëherë në dashuri, derisa më ka gjetur mua.

E dua atë por nuk jam i sigurt për të kaluarën e saj dhe e di se do ta lëndoj gruan time, fëmijët dhe miqtë, nëse unë e lë shtëpinë.

Unë dhe gruaja ime kemi biseduar për ndarjen por është e vështirë pas kaq shumë vitesh bashkë martesë. Ajo është shoqja ime më e mirë dhe unë i besoj asaj.

Kjo është përgjigja e psikologes për burrin:

Nuk jam e befasuar nga sjellja e dëshpëruar e gruas tënde. Unë dyshoj se ajo ka menduar me të vërtetë që do ta marrësh atë ide të saj.

Gratë nuk largohen nga seksi pa ndonjë arsye. Largohu nga ajo grua e re që je me të dhe përpiqu të zgjidhësh problemin me seksin me martesën tënde.

Nëse e dashura jote të do ashtu siç thotë, ajo do të presë pak. Sugjeroji gruas tënde që të shkoni tek mjeku për ndonjë problem me hormonet.Bisedo me të në shtëpi po ashtu për problemet që ajo i sheh dhe mënyrën si t’i zgjidhni ato./CNA