Ballina Aktualitet Parashikimi i motit për nesër (VIDEO)

Parashikimi i motit për nesër (VIDEO)

Në videon e mëposhtme mund të kuptoni se si do të jetë moti në Kosovë, Shqipëri, rajon dhe Evropë për ditën e nesërme dhe ditët vijuese.