Ballina Entertainment E papritur! Plaku 80-vjeçar puth plaken live në emision (VIDEO)

E papritur! Plaku 80-vjeçar puth plaken live në emision (VIDEO)

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë një qift i moshuar dhë ish-miss i Shqipëris Nicol Spaho.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante.

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer ata më pytje, ku tema ishte edhe 8 Marsi.

Plaku 80-vjeçar ja uron grujes së ti 8 Marsin dhë më dashuri si të ishin kohen e rinis ai e puthë atë.