Ballina Lifestyle Erotikë Shokon 72-vjeçari: Ish e dashura po më tërheq ende seksualisht, por gruaja...

Shokon 72-vjeçari: Ish e dashura po më tërheq ende seksualisht, por gruaja ime…

Një 72-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” historinë e tij me gruan e tij 70-vjeçare. Ai ka thënë se pas 50 vitesh martesë, në jetën e tij është rikthyer ish e dashura, e cila po e tërheq ende seksualisht, përcjell Bota sot.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e tij të plotë:

Jam tunduar shumë kohët e fundit, pasi një grua me të cilin isha në lidhje, më ka kontaktuar sërish.

Unë jam 72-vjeçar, ndërsa gruaja ime është 70-vjeçare. Ne jemi të martuar qe 50 vjet dhe pjesën më të madhe të kohës, kemi qënë shumë të lumtur.

Por, unë kam pasur një marrëdhënie të shkurtër 45 vjet më parë.

Gruaja në fjalë më ka kontaktuar kohët e fundit.

Ajo është 68 vjeçare. Ajo më tha se kishte kancer të gjirit dhe për fat të keq duhej të hiqte dy gjinjtë.

Ajo më tha se është shumë vetë-vetëdijshme për këtë.

Unë do të doja të kisha një tjetër lidhje me të, por unë nuk jam i sigurt nëse unë mund ta bëjë këtë gjë.

Unë e dua shumë gruan time, por nuk ka më seks midis nesh, edhe pse unë ende ndihem seksualisht aktiv.

Përgjigja e psikologes:

Ish e dashura jote mund të kërkojë siguri se ajo është akoma tërheqëse pas operacionit.

Por rreziku i martesës nuk është rruga e të pasur një lidhje me të.

Jini realistë për atë që keni për të humbur dhe sa mund të dëmtojë kjo gruan tuaj.

Tregojuni gruas suaj që e doni atë dhe se keni humbur dashurinë fizike për të.

E-fletëpalosja ime “Seks I çmendur në të gjitha moshat”, do t’ju ndihmojë të dyve.