Ballina Kronika Po përdorte telefonin në dush, gruaja shtatzënë goditet për vdekje nga korenti

Po përdorte telefonin në dush, gruaja shtatzënë goditet për vdekje nga korenti

SHPËRNDAJE

Një grua shtatzënë në Francë është gjetur e vdekur në vaskë pasi dyshohet se është goditur nga rryma elektrike kur po bënte dush.

Gruaja po përdorte telefonin e vënë në karikim ndërkohë që ndodhej brenda në vaskë, thonë autoritetet.

Gruaja 21-vjeçare ishte vetëm dy javë larg lindjes kur vdiq në prag të Vitit të Ri në qytetin Saint-Martin-d’Hères pranë Grenoble, Francë.

Burri i saj e gjeti të zhytur në ujë dhe pa ndjenja të dielën.

Burri i saj ishte larguar nga shtëpia pa çelësat e shtëpisë, ndërsa gruaja e tij ishte në banjë dhe iu desh të thyejë derën për të hyrë në banjë.

Burri i saj thirri shërbime emergjente, por mjekët nuk ishin në gjendje të shpëtonin gruan ose foshnjën e saj.

Gruaja dhe burri i saj nuk janë bërë publikë.

Zyrtarët kanë nisur një hetim për shkakun e vdekjes, por besohet se gruaja është goditur nga rryma elektrike.

Telefoni mobil i viktimës u gjet duke u marrë karikim në afërsi të vaskës.

Burri i gruas u dërgua në spital dhe u trajtua për tronditje pasi e gjeti gruan e tij të vdekur.

Loading...