Ballina Kronika VIDEO/ Gruaja rreh me grushte burrin në Divjakë në mes të rrugës

VIDEO/ Gruaja rreh me grushte burrin në Divjakë në mes të rrugës

SHPËRNDAJE

Ndodh shpesh që zënkat në familje të përfundojnë edhe në sherre e dhunë të ndërsjellta.

Kështu ka ndodhur edhe në Divjakë, ku një qytetarët ka denoncuar një sherr të bërë në rrugë, ku viktimë  e dhunës këtë herë ka mbetur një burrë.

“Përshëndetje JOQ! Këtu jemi në Divjakë dhe këta të dy janë ndarë më njëri-tjetrin, por ky i mori telefonin ish-gruas dhe kishin shumë që po ziheshin, por nuk e filmova dot që nga fillimi”, përfundoi qytetari për JOQ, i cili na përcjell dhe pamjet.

Loading...