Ballina Futboll Shkëndija Nokauton Dacian

Shkëndija Nokauton Dacian

Shkëndija ka arritur që të mposhtë kundërshtarin nga Moldavia ekipin e Dacia-s, me rezultat 3-0 dhe duke e bërë kështu, më të lehtë kalimin për në raundin e dytë të Ligës Europa.

Golat për ekipin nga Tetova i shënuan Besart Ibrahimi në minutën e 7, Ardian Cuculi në minutën e 10, dhe Marjan Radeski në minutën e 74 për rezultatin përfundimtar 3-0.