Ballina Kronika Mbytet një qytetar në pishinën e Gërmisë

Mbytet një qytetar në pishinën e Gërmisë

SHPËRNDAJE

Një person është mbytur në pishinën e Gërmisë në kryeqytet.

Klan Kosova ka kontaktuar me policinë e Kosovës për rajonin e Prishtinës, por ende nuk kanë konfirmuar një rast të tillë.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka kërkuar largimin e njerëzve nga uji.

Ky lajm pritet të përditësohet posa të merret konfirmim zyrtar nga policia, transmeton Klan Kosova.

Loading...