Ballina Kultura Kinematografi Aktori i famshëm bëhet baba për herë të parë

Aktori i famshëm bëhet baba për herë të parë

SHPËRNDAJE

Aktori i famshëm Jason Statham është bërë për herë të parë baba në moshën 49-vjeçare.

Bashkëshortja e tij Rosie Huntington-Whiteley ka sjellë në jetë një djalë, të cilit ia kanë vënë emrin Jack Oscar, të shtunën. Lajmin e ka konfirmuar vetë çifti nëpërmjet një postimi në Instagram të mërkurën.

Modelja 30-vjeçarwe ka postuar një foto bradhë e zi duke mbajtur dorën e djalit të sapolindur dhe shkruan: “I vogli ynë sapo erdhi! Jack Oscar Statham”.

Bukuroshja e bëri publike shtatëzaninë në muajin shkurt.