Ballina Bota Zgjedhjet presidenciale – Obama uron Trump për fitoren nesër takim në Shtëpinë...

Zgjedhjet presidenciale – Obama uron Trump për fitoren nesër takim në Shtëpinë e Bardhë

Shtëpia e Bardhë thotë se Presidenti Barak Obama uroi për fitore Donald Trump dhe e ftoi të takohen të enjten në Shtëpinë e Bardhë, informon AP