Ballina Bota Simpatizuesi republikan beson fuqishëm në fitorën e Trump (VIDEO)

Simpatizuesi republikan beson fuqishëm në fitorën e Trump (VIDEO)

Në ditën e zgjedhjeve të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në rrugët e New York City, janë parë simpatizantë të ndryshëm duke lobuar për kandidatët e tyre të preferuar.

Por në Trump Tower, është parë një simpatizant i flaktë i Donald Trump, njofton Klan Kosova.

Ai ka vë në shitje mbi një tryezë: kapele të ndryshme, pankarta dhe material të shumta duke përfshirë disa aksesor dhe shalle, me mbishkrimet e Donald Trump.

I pyetur madje se a beson që kandidati i tij i preferuar do të dal fitues ai është përgjigjur: Absolutisht që po.