Ballina Aktualitet Ja kush është Sadulla Karadaku për Ali Ahmetin?! (VIDEO)

Ja kush është Sadulla Karadaku për Ali Ahmetin?! (VIDEO)

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti së fundi është shumë pranë nënkryetarit të partisë, Sadulla Duraku. Ky i fundit e shoqëron shpesh dhe se Ahmeti nuk e lë pa e përmendur, transmeton INA. Por edhe pse pranë njëri tjetërit, Ahmeti ose gaboi ose e lartësoi kur në Haraçinë Sadulla Durakun e quajti Sadulla Karadaku.