Ballina Kuriozitete Basti i pabesueshëm! Vlonjati gjen rezultatin e 7 ndeshjeve fiton 22 mijë...

Basti i pabesueshëm! Vlonjati gjen rezultatin e 7 ndeshjeve fiton 22 mijë euro

Djali në fjalë duhet të jetë vërtetë shumë me fat! Ai ka parashikuar rezultatet e sakta të shtatë ndeshjeve që u luajtën mbrëmjen e djshme dhe ka fituar një shumë marramendëse.

Një qytetar i Vlorës ka fituar gati 22 mijë euro në një pikë bastesh pasi kishte luajtur vetëm 100 euro.