Ballina Aktualitet Adelina Ismajli pozon me të dashurin dhe provokon sërish

Adelina Ismajli pozon me të dashurin dhe provokon sërish

Eshtë në gjendje të provokojë në çdo dalje të saj dhe të fitojë vëmendje mediatike, ndonëse momentalisht është shkëputur nga skena. Pas lajmeve për shtatzëninë e saj, Adelina Ismajli rikthehet në rrjetet sociale përmes një fotografie me të dashurin e saj Val Krasniqi, me të cilin është në bashkëjetesë prej disa vitesh. Sikurse shihet edhe në foto Adelina vazhdon të jetë në formë të shkëlqyer, teksa pozon në krahët e Valit me një fustan të verdhë që lë zbuluar shpinën e saj.