Ballina Aktualitet Zeqiri: Le të thotë tani dikush se nuk janë një VMRO dhe...

Zeqiri: Le të thotë tani dikush se nuk janë një VMRO dhe BDI (FOTO)

Pasi Bashkimi Demokratik për Integrim dhe VMRO-ja vendosën të garojnë nën të njejtat sllogane, vjen një reagim nga ish gazetari Muhamed Zekiri, tani nga rradhët e LSDM-së, i cili me një status ne facebook ka komentuar duke thënë se pas 1o viteve pushtet të përbashkët, le të thotë dikush se BDI dhe VMRO nuk janë një, transmeton InfoShqip.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë reagimin e Zekirit në Facebook.