Ballina Bota Video/ Tërmeti në Itali, frika transmetohet live edhe në studiot e ‘RaiNews24’

Video/ Tërmeti në Itali, frika transmetohet live edhe në studiot e ‘RaiNews24’

Dy tërmetet e fuqishme që kanë rënë mëngjesin e sotëm në Itali kanë shkaktuar frikë dhe panik të madh.

Deri më tani nuk flitet për viktima, por shembje të shumta kanë ndodhur në zonat që kanë qenë më afër epiqendrës.

Frika nga tërmetet është transmetuar live edhe në studiot e televizionit “RaiNews24”.

Në orën 07:41 minuta kur ishin duke u transmetuar gazetat ka ndodhur edhe tërmeti, duke bërë që gazetari të fliste për lëkundjet e jo më për gazetat.