Ballina Kronika VIDEO/ Kujdes mos i zgjoni! Vjedhje më spektakolare, vështirë të keni parë

VIDEO/ Kujdes mos i zgjoni! Vjedhje më spektakolare, vështirë të keni parë

SHPËRNDAJE

Kjo video është xhiruar nga kamerat e sigurisë dhe tregon momentet kur dy hajdutë vidhnin një shtëpi me familjen në gjumë.

Ngjarja ka ndodhur në Brevard County, Florida.

Hajdutët veprojnë me një qetësi të çuditshme dhe me kujdes për të mos zgjuar personat që flinin pak centimetra larg tyre.