Ballina Kronika VIDEO/ Kamarieri, “nokaut” klientes së bezdisshme

VIDEO/ Kamarieri, “nokaut” klientes së bezdisshme

Kjo video tregon momentin kur një kamarier godet me grusht një kliente.

Ngjarja ka ndodhur në Queretaro, Meksikë.

Sipas të pranishmëve, klientja ishte e dehur dhe pasi theu disa pjata nisi të fyejë kamarierët.

Por njëri prej tyre nuk duroi dot më e dhe e goditi në fytyrë.

Epo, klienti nuk ka gjithmonë të drejtë!