Ballina Aktualitet VIDEO/ Eva Ndoja super seksi në klipin e ri

VIDEO/ Eva Ndoja super seksi në klipin e ri

SHPËRNDAJE

Këngëtarja Eva Ndoja, e cila u bë edhe më e njohur për publikun shqiptar pas bashkëpunimit me Getinjo, ka publikuar në YouTube një klip tjetër.

Kënga titullohet ‘Mene Mene’, dhe Ndoja vendosi të shfaqet super super seksi.

Loading...