Ballina Aktualitet Vëllai i komandant Sokolit godet ashpër Artan Grubin e BDI-së

Vëllai i komandant Sokolit godet ashpër Artan Grubin e BDI-së

Ukshini deklaroi për agjencinë e lajmeve INA, se BDI-ja e Ahmetit ka kontratë me partinë anti-shqiptare VMRO-DPMNE.

“Kontratë keni me  Nikolla Gruevskin qe 14 vite, se me popullin shqiptar u pa cfare kontrate keni. Kontrata me popull te cillen e keni ju është tradhti, vrasje, burgosje te luftarve dhe gjithe popullit. (INA)