Ballina Aktualitet Taravari: Më 11 dhjetor t’i eliminojmë shefat dhe bosët e BDI-së dhe...

Taravari: Më 11 dhjetor t’i eliminojmë shefat dhe bosët e BDI-së dhe PDSH-së

Arben Taravari

Shqiptarët e Maqedonisë në zgjedhjet e 11 dhjetorit do të kenë për obligim dhe detyrë të delegjitimojnë dy Partitë shqiptare që kryetarët e tyre i thirrin Shef dhe Bos!