Ballina Aktualitet Sulm me armë zjarri dhe bombë në Shkup

Sulm me armë zjarri dhe bombë në Shkup

Një i panjohur ka gjuajtur mbrëmë me armë zjarri dhe me bombë, e cila nuk ka shpërkthyer, ndaj veturës ”Audi” në Shkup, në rrugën “Kozle”.

Sipas kumtesës së MPB-së, autori është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes, ndërkaq nuk ka ndonjë të lënduar. Janë ndërmarrë masa për ndriçimin e plotë të rastit.