Ballina Bota Reklama më e mirë e zgjedhjeve në SHBA kundër Trumpit, zbulohet në...

Reklama më e mirë e zgjedhjeve në SHBA kundër Trumpit, zbulohet në Danimarkë (FOTO/VIDEO)

SHPËRNDAJE

Reklama më e mirë politike e zgjedhjeve presidenciale 2016 në SHBA është zbuluar në Danimarkë.

Kjo reklamë paraqet një fotografi ku shihet koka e Donald Trumpit e vendosur në një autobus, transmeton Express.

Në pjesën e poshtme, fotografi mban mbishkrimin, i cili thotë: “Amerikanë jashtë shtetit, VOTONI”.

Kjo reklamë është vendosur nga partia politike e Danimarkës (Partia Socialiste e Popullit).

Dhe është bërë për t’i nxitur amerikanët që jetojnë në Danimarkë që të përdorin votën e tyre për të kundërshtuar miliarderin Trump në zgjedhjet presidenciale.

vot-1

Loading...