Ballina Home Kosovë-Kroaci, Shkodra bëhet gati për në mbrëmje (VIDEO)

Kosovë-Kroaci, Shkodra bëhet gati për në mbrëmje (VIDEO)

Shkodra bëhet gati për të pritur sot në orën 21:00 në stadiumin “Loro Boriçi” përballjen Kosovë-Kroaci e vlefshme për eliminatoret e botërorit “Rusi 2016”.

Policia tashmë ka forcuar masat e sigurisë ndërsa mijëra shqiptarë nga Kosova kanë marrë rrugën drejt Shkodrës për të mbështetur skuadrën e tyre.

Atmosfera festive dhe e tifozëve ka qenë në pikën kufitare të Morinës.