Ballina Kuriozitete Ish-kryeministri i Shqipërisë është pronari i kësaj supermakine

Ish-kryeministri i Shqipërisë është pronari i kësaj supermakine

SHPËRNDAJE

Ai njihet për shijet e tij të makinave dhe kur ishte kryeministër i Shqipërisë nuk pranonte që të udhëtonte me shofer, por e merrte vetë timonin.

Besoj se të gjithë e keni kuptuar se për këtë ish-kryeministër bëhet fjalë. Fatos Nano është bërë pronari i një supermakine, shkruan SYRI.net.

Një “Maserati” fuoristradë është tashmë pronë e ish-kryeministrit Nano.

Mesazhdërguesi tregon se kjo makinë është nën pronësinë e Fatos Nanos.

Loading...