Ballina Aktualitet Isen Musliu, kreatori i “dosjeve” në LSDM të Tetovës (FOTO)

Isen Musliu, kreatori i “dosjeve” në LSDM të Tetovës (FOTO)

Ish kryeshefi i DSK-së për Tetovë dhe Gostivar, i njohur ndryshe edhe si i kreatori dosjeve për ish kreun e UÇK-së dhe si këshilltar i kreut të PDSH-së Menduh Thaçi, Isen Musliu, vërehet në fotografitë r postuara nga funksionari i LSDM-së Edmond Ademi, nga një takim i kësaj partie me aktivistët e vetë në Tetovë, njofton fakte.net.

Ademi fotografisë i ka bashkangjitur edhe: ”Takim me aktivistët shqiptarë në LSDM. Средба со активистите Албанци во СДСМ“.

20161028_201330-215x300-215x300 fb_img_1477678317047-300x169-300x169 isen-640x356