Ballina Lifestyle FOTOT/ Miliarderi britanik lë gruan për dashnoren braziliane, por sa shumë i...

FOTOT/ Miliarderi britanik lë gruan për dashnoren braziliane, por sa shumë i kushton!

Do t’i kushtojë shumë divorci miliarderit britanik Richard Caring.

68-vjeçari ka lënë gruan e tij 67-vjeçare Jacqui për një modele braziliane 33 vjet më të re.

Caring dhe modela Patricia Mondinni, 35 vjeç, janë takuar disa herë por tashmë kanë vendosur të jetojnë bashkë në një vilë 32 milionë paund.

Bashkëshortja e tij ka nisur betejën gjyqësore duke kërkuar 350 milionë paund nga pasuria e tij.

Me shumë gjasa ajo do të fitojë gjyqin duke u bërë kështu një ndër divorcet më të shtrenjta në histori.

d1-65 d2-63 d3-63 d4-60 d5-54 d6-46 d7-45 d8-37 d9-32 d10-27