Ballina Lifestyle FOTO/ Princi i Dubait shtron darkë speciale për Riselda Sejdinë dhe familjen...

FOTO/ Princi i Dubait shtron darkë speciale për Riselda Sejdinë dhe familjen e saj

Princi i Dubait, darkë bujare me Riselda Sejdinë dhe familjen e saj. Ështe vetë balerina që ka shpërndarë fotot me të, bashkëshortin dhe djalin e tyre. Një darkë me bollëk, siç do ta thonim në shqip, nese shikon ushqimin dhe njerëzit që janë ulur në tavolinë.

Pas mbremjes, çifti Ajdin dhe Riselda Sejdia janë ulur në sallon ku kanë biseduar me princin.

“Familja Sejdia, sot në mbrëmje të ftuarit special në pallatin mbretëror nga princi i Dubait, Saeed Bin Maktoum Bin Rashid Al Maktoum. Një mbremje magjike që do të mbetet gjatë në memorien tonë”-shkruan Riselda.

 

1-2431477855300