Ballina Kronika Foto/ Maniakja 17-vjeçare, nxit meshkujt të bëjnë video të turpshme dhe më...

Foto/ Maniakja 17-vjeçare, nxit meshkujt të bëjnë video të turpshme dhe më pas i detyron të vetëvriten

SHPËRNDAJE

Një vajzë 17-vjeçare e njohur si ‘Ivy helmuesja” i detyron meshkujt e paqëndrueshëm që të poshtërojnë veten e tyre seksualisht online dhe më pas i detyron ata të kryejnë vetëvrasje, pretendon një përdorues i “Youtube”.

Vajza e cila quhet Hanna dhe është nga Zelanda e Re, raportohet se kërkon meshkuj të paqëndrueshëm nëpër komunitetet e lojërave online dhe më pas i turpëron ata në publik duke paraqitur videot e tyre me përmbajtje seksuale, ku ata duken duke masturbuar apo bërë veprime të tjera të turpshme.

Me pas ajo i nxit këta meshkuj që të kryejnë vetëvrasje si një akt i shprehjes së dashurisë së tyre ndaj saj.

Llogaria e saj në Twitter është e mbushur plot me foto meshkujsh që i deklarojnë asaj dashurinë e tyre.

Një video e hedhur në “Youtube” ka nxjerrë në pah anën e errët të vajzës duke bërë thirrje që njerëzit ta raportojnë për ti dhënë fund këtij abuzimi, raporton “Daily Mail”.

39b3dfb100000578-3870880-image-m-64_1477405765520 39b3dfc600000578-3870880-a_youtube_user_has_claimed_hanna_seeks_weak_socially_awkward_guy-m-70_1477405866386 39b36e9300000578-3870880-image-a-43_1477401218727-1 vajza-335x213-1

Loading...