Ballina Balkan Elvana publikon klipin që ngatërroi Berishën (VIDEO)

Elvana publikon klipin që ngatërroi Berishën (VIDEO)

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar klipin e saj të ri, që vetëm pak muaj më parë ngatërroi ish-kryeministrin Sali Berisha.

Klipi i Elvanës është realizuar në një tren të ngjyrosur dhe ish-kreu demokrat publikoi foto të tij, duke e cilësuar si tren të Partisë Socialiste, pa ditur se ai po përdorej për realizimin e një kënge, të titulluar “Lejla”.

“Tani Partia Siçiliste ka dhe trenin e vet mavri!”, ishte komenti i Berishës në rrjetet sociale.