Ballina Aktualitet ‘Zgjedhja e Bashës në krye të PD-së ishte një gabim’, e thotë...

‘Zgjedhja e Bashës në krye të PD-së ishte një gabim’, e thotë Bregu (VIDEO)

Ish-ministrja e Integrimit dhe deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ka qenë e ftuar në emisionin ‘Oktapod’ në ‘Vizion+’.

Në këtë intervistë, Bregu ka theksuar se e ka menduar që zgjedhja e Lulzim Bashës në krye të PD-së ka qenë një gabim.

Bregu është shprehur se do ishte më mirë që në krye ta PD-së të vazhdonte të qëndronte Sali Berisha.