Ballina Kronika Vdiq nga një plumb në gojë, i gjejnë letër lamtumire në xhep....

Vdiq nga një plumb në gojë, i gjejnë letër lamtumire në xhep. Ja çfarë shkruan

SHPËRNDAJE

“Fëmijë mbani mamin afër.”. Kjo është një copëz nga letra e lamtumirës që ka dhënë sot 69-vjeçari Gani Çela, i cili dyshohet se i dha fund jetës me një plumb pistolete në gojë.

Burime zyrtare nga policia e Tiranës, bëjnë me dije se letra viktimës iu gjet në xhep. Bazuar tek burimet policore pohon se në letër shkruhet më tej se: “Policia mos të merret kot me ketë problem, se e kam bërë me dashje”.
Gani Çela, banor i zonës së “Freskut” në Tiranë dhe me orgjinë nga Përmeti u gjet i pajetë në zonën e Liznës, ndërsa rrethant janë ende të paqarta.